Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Ferie zimowe w Świetlicy Profilatycznej MOPS

Z okazji ferii na wychowanków Świetlicy Profilaktycznej czekało wiele atrakcji.
W pierwszym tygodniu wspólnie z Kościerskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji prowadziliśmy akcję Sportowe Ferie Zimowe. Zorganizowaliśmy gry i zabawy sportowe oraz naukę jazdy na łyżwach i gry w hokeja.
Byliśmy też w kinie na seansie pt „Paddington 2” oraz na dniu otwartym Komendy Powiatowej  Policji. Został też ogłoszony konkurs plastyczny pt „Bezpieczne ferie zimowe”, który został rozstrzygnięty w Świetlicy Profilaktycznej. Jury wyłoniło zwycięzców, a dzieci za swoją kreatywność otrzymały nagrody.
W drugim tygodniu ferii atrakcji również nie brakowało. Byliśmy na kręglach w Hotelu Bazuny, na wycieczce w Gdyni. Tam zwiedzaliśmy Centrum Nauki Eksperyment oraz odwiedziliśmy Jump City, gdzie dzieci z uśmiechem na ustach skakały na trampolinach. Wzięliśmy też udział w Marszobiegu purcla, gdzie uczestnicy za pokonaną trasę otrzymali tradycyjnego pączka. Zwieńczeniem ferii był wyjazd do Wieżycy, gdzie dzieci miały możliwość odczucia zimowej aury zjeżdżając na oponkach oraz  workach z sianem. Wyjazd zakończyliśmy ogniskiem połączonym z pieczeniem kiełbasek. Ferie były bardzo udane, o czym świadczył uśmiech na twarzach szczęśliwych i zadowolonych dzieci.
 

Copyright © 2013 mops.kna.pl Wykonanie mako24.pl