Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Międzynarowy Dzień Rodziny 2018

Dnia 15 maja 2018r. na kościerskim rynku po raz kolejny Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kościerzynie zorganizował piknik z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny. Współorganizatorami imprezy były szkoły miejskie: Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2, Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3, Szkoła Podstawowa nr 4 oraz Szkoła Podstawowa Nr 6 w Kościerzynie.
Hasłem tegorocznych obchodów była „Rodzina Patriotyczna” a wiązało się to z przypadającymi w tym roku obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Podczas całej imprezy przypominano o patriotyzmie i znaczeniu rodziny w kształtowaniu rozwoju młodego pokolenia.
Podczas imprezy można było zdobyć kolejny puzzel układanki.
Organizatorzy pikniku przygotowali dla uczestników wiele atrakcji. Odbyły się m.in.: zajęcia plastyczne, quizy o rodzinie, zabawy zręcznościowe, malowanie twarzy, dzieci wykonywały kwiaty z masy porcelanowej i uczestniczyły w wielu innych zabawach. Była wata cukrowa, lody oraz fotobudka ciesząca się ogromnym zainteresowaniem. Podczas imprezy na scenie wystąpili uczniowie ze wszystkich miejskich szkół, odbyły się występy zespołów tanecznych: „Rytm”, „Młoda Kościerzyna” oraz zespół taneczny ze Szkoły Podstawowej Nr 6. Uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 4 wystawili przedstawienie o tematyce ekologicznej, wystąpił również zespół muzyczny Love Sing oraz soliści: Anastazja Puchalska, Oliwia Skwierawska, Weronika Repińska oraz Anna Wierzba. Na scenie zaprezentowały się także „Zuchy” , które zaprosiły do wspólnej zabawy całą publiczność.
Zapraszamy do obejrzenie fotogalerii z Międzynarodowego Dnia Rodziny.

Copyright © 2013 mops.kna.pl Wykonanie mako24.pl