Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Ogłoszenie dotyczące Dziennego Domu Pobytu „Senior +”

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej zachęca do zgłaszania się osób chętnych do stałego udziału w życiu Dziennego Domu Pobytu „Senior +”. Uczestnik, który może zostać skierowany do Dziennego Domu Pobytu musi mieć ukończone 60 lat oraz być mieszkańcem Kościerzyny.
Ponadto osoba, która będzie mogła zostać skierowana do Dziennego Domu Pobytu „Senior +” musi przedłożyć zaświadczenie lekarskie o braku przeciwskazań do uczestniczenia w zajęciach ruchowych (kinezyterapii), sportowo-rekreacyjnych i aktywizujących.
Pobyt w domu zapewniany będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Za pobyt naliczana będzie odpłatność zgodnie z uchwałą Rady Miasta. Działalność domu polegać będzie na realizacji podstawowych usług mających na celu udzielanie pomocy w czynnościach dnia codziennego, na zapewnieniu minimum jednego ciepłego posiłku oraz innych usług wspomagających dostosowanych do potrzeb Seniorów.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z  pracownikami socjalnymi Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej telefon 58 686 48 23 wew. :
21 – P. Jakubek  / P. Burandt,
22 – P. Formela  / P. Pozorska,
23 – P. Stencel,
29 – P. Brzoskowska  / P. Rożek,
31 – P. Mierska / P. Mrozewska,
43 – P. Piotrowska-Pióro / P .Gontarz / P. Wojaczek.

Copyright © 2013 mops.kna.pl Wykonanie mako24.pl